سوالات متداول

جواب ما به بعضی از سوال‌های شما

   

› سرویس‌دهی برای جشن‌ها و مجالس بزرگ تا برگشتن وضعیت به شرایط عادی امکان‌پذیر نیست.

* برگزار نکردن جشن و پایکوبی، به این معنی نیست که نمی‌تونید حال و هوای ازدواج‌تون رو ثبت و ضبط کنید. در سبک و روش ماهیماه می‌تونید خروجی‌های جذاب و مخصوص به خودتون رو داشته باشید. برای دریافت راهنمایی کامل و شنیدن پیشنهادهای ما، همین الان یک درخواست مشاوره ثبت کنید تا باهاتون تماس بگیریم.

 

› بله حتما. اما قبلش، اطلاعاتِ لازم برای تصمیم‌گیریِ اولیه رو در اختیارتون قرار می‌دیم تا دیدار با کیفیت‌تر و مفیدتری داشته باشیم.
دیدارها در خونه ماهیماه برگزار می‌شه.

* بدلیل شیوع کرونا، موقتا دیدار حضوری از روند آشنایی حذف شده و این جلسه در قالب تماس‌های تلفنی یا ویدیویی برگزار می‌شه. همچنین محتوای کاملی روی سایت قرار داره که برای انجام یک تصمیم‌گیری کامل کمک‌تون می‌کنه.

 

› ما یک زوجِ فریلنسر هستیم که تعداد محدودی پروژه در سال قبول می‌کنیم. علاوه بر اینکه ژانر فعالیت‌مون در استودیو یا آتلیه تعریف نمی‌شه، معتقدیم تاسیس استودیو بدلیل تحمیل هزینه‌های بی‌مورد و بسیار زیادش مجبورمون می‌کنه از چارچوب‌های اصلی ژانرمون خارج شیم و نگاه بازاری به کارمون پیدا کنیم. به همین خاطر استودیو یا آتلیه‌ای هم نداریم.

 

› ما به هر شهری که شما بخواید سفر می‌کنیم.

 

› قیمت‌ها برای همه شهرهای ایران یکسانه اما هزینه‌های جابجایی به مبلغ نهایی اضافه می‌شه.

* در پروژه‌های سفری، اسکان و خوردوخوراک ما هم بعهده شما خواهد بود. اما پیشنهاد می‌کنیم به جای رزرو هتل و غذاهای رستورانی، یک اتاق در منزل خودتون یا خانواده و غذاهای ساده و خونگی رو در نظر بگیرید.

 

› الزامی به دیدار حضوری نیست. لینک توافق‌نامه براتون ارسال می‌شه و بصورت دیجیتال امضاش می‌کنید.

 

› فرمول مشخصی برای این موضوع وجود نداره. اما پیشنهاد ما اینه که حداقل دو سه ماه قبل از تاریخ مورد نظرتون برای هماهنگی و رزرو اقدام کنید.

 

› شما می‌تونید در هر روز تا سقفِ 8 ساعت (بصورت پیوسته) همراهی مستندِ ماهیماه رو داشته باشید.

 

› بله می‌تونه. اینجا مثال زدیم و بیشتر توضیح دادیم.

 

› نه نمی‌شه.

 

› همراهیِ مستندِ ماهیماه به دو دسته استاندارد تقسیم می‌شه :
1. تمام‌وقت : تا 8 ساعت همراهی (مناسب برای همه موضوع‌ها و شرایط)
2. پاره‌وقت : تا 4 ساعت همراهی (مناسب برای برنامه‌های کوچیک و خانوادگی)

و برای عقدهای محضری که تمایل به داشتن همراهیِ استاندارد ندارن، یک دسته غیراستاندارد درنظر گرفتیم :
1. غیراستاندارد : تا 90 دقیقه همراهی (صرفا برای عقد محضری)

 

› اگه می‌خواید عکاسی محیطی داشته باشید و اجرای اون در پروسه عکاسی گزارشی گنجونده بشه، بله می‌شه. اما اگه منظورتون اینه که عکاسی محیطی داشته باشید و بهای اون رو پرداخت نکنید، _با توجه به اینکه تعریف، فرمت و تمرکز این دو سرویس باهمدیگه فرق داره_ نه نمی‌شه.

 

› برای عزیزانی که چنین حساسیت‌هایی دارن اما پوششی متناسب با حساسیت‌هاشون انتخاب نمی‌کنن، فقط سرویس عکس‌محیطی قابل ارائه است.

* دقت داشته باشید که خدمات چاپِ عکس و بخصوص صحافیِ آلبوم، تقریبا در هیچ کجای ایران بطور کامل توسط خانم انجام نمی‌شه. بنابراین از داشتن عکسِ چاپ شده و آلبوم هم محروم خواهید بود. اما اگه پوششی متناسب با حساسیت‌هاتون انتخاب کنید، علاوه بر اینکه از هر لحاظ آرامشِ خاطر خواهید داشت، هیچ محدودیتی هم در انتخاب سرویس‌های دلخواهتون ندارید.

 

 

هر سوال دیگه‌ای دارید،  درخواست مشاوره ثبت کنید تا باهاتون تماس بگیریم و مفصل با هم صحبت کنیم.

 

ما در طول سال، چندتا پیشنهاد ویژه روی سرویس‌هامون درنظر می‌گیریم
و این پیشنهادها رو فقط و فقط به ایمیل‌ها ارسال می‌کنیم.

اگه دوست داری ایمیل شما رو هم داشته باشیم، همین الان ثبتش کن.

 

ثـبـت ایـمـیـل